Відновлення інформації

Сучасні технології відновлення файлів грунтуються на тому, що після аварії частина службових областей файлової системи все ж збереглася. Використовуючи уцілілі службові дані, точні знання структури цих даних, спеціальне програмне забезпечення ми можемо повернути зниклі файли.

Беди на жорсткому диску

Беди на жорсткому диску

На заводі при виготовленні жорстких дисків, після багатогодинного тестування (триває воно від 2 до 12 годин), яке виробляється в технологічному режимі, усі збійні ділянки заносять в таблицю, яка називається P, - List (primary), після чого виробляють низькорівневе форматування і перезапис транслятора з урахуванням збійних секторов.

Детальніше...

Відновлення flash карт

Відновлення flash карт

Багато комп'ютерних користувачів вважають, що Flash карти це набагато надійніший і зручніший накопичувач інформації, чим переносний жорсткий диск. Але лише небагато знають, що зняти дані з несправної Flash карти іноді буває набагато складніше і дорожче чим з жорсткого диска. Це обумовлено величезною кількістю моделей і модифікацій у флеш карт.

Детальніше...

Структура даних FAT

Структура даних FAT

Завантажувальний сектор знаходиться в першому секторі файлової системи FAT і містить основну частину даних, таких, що відносяться до категорії файлової системи. FAT 12/16 і FA32 містять різні версії завантажувального сектора, хоча початкові 36 байт в них співпадають. Структура даних перших 36 байтів приведена в таблиці.

Детальніше...

Відновлення даних hdd

Відновлення даних hdd

Найпоширенішими носіями інформації в персональних комп'ютерах, ноутбуках і серверах завжди були і ще довго будуть жорсткі диски. Технології постійно розвиваються, вінчестери зменшуються в розмірі, збільшуються в місткості, швидкість росте, проте якість залишає бажати кращого. Очевидний факт: жорсткі диски місткістю до 10 гігабайт працювали більше п'яти років, сучасні вінчестери ламаються набагато раніше.

Детальніше...

Довідник термінів HDD

Довідник термінів HDD

Транслятор - це таблиця адресного простору диска, зазвичай розміщувана в мікросхемі ПЗП на HDD. Транслятор створюється у кінці операції Low Level Format з урахуванням бэд-блоков, що знаходяться в P, - List 'е, і в процесі роботи диска працює в парі з контроллером. За допомогою цієї таблиці фізична геометрія HDD інтерпретується в логічну (віртуальну). Деякі дефекти накопичувачів відбуваються саме унаслідок зіпсованого транслятора.

Детальніше...

Центр відновлення

Пн - Пт 10.00 - 17.00
Наукова, 7а. Львів.


Интернет реклама УБС